Wykrycie astmy oskrzelowej wczesnodziecięcej

witam mój syn 4,5 l ma wykrytą astme oskrzelową wczesnodz. na podłożu atopowym. robione testy na pyłki, pokarmy, psa wynik ujemny. RTG klatki też ok. dziecko od 2 r.ż. leczymy suchy napadowy kaszel, który powtarza się co dwa tyg. w okresie jesiennym i trwa aż do wiosny.Leki jakie dostał to Flixotide 50 2x1 oraz w razie potrzeby ventolin. od 2 tyg. dziecko kaszle mino zwiększonej dawki Flixo. na 100 i inha. z bero. 3x15".duzo więcej kaszle po wysiłku. czy to wynik słabych/ żle dobranych leków?

Małgorzata Panek

Prawdopodobnie trzeba zweryfikować dawki leków. Proszę udać się z dzieckiem do pediatry.
Pozdrawiam