Wykrycie kamicy pęcherzyka żółciowego
witam mam na imie Magdalena mam 24 lata i ostatnio wykryto mi przy badaniu usg kamice pecherzyka zolciowego ,lekarz powiedzial ze jest ich duzo ale najwiekszy jest 3 cm ,czy usuwa sie to laparaskopowo? ile sie lezy w szpitalu ponad to mialam zly wynik moczu w tym nablonki plaskie bardzo liczne co to oznacza? prosze o porade

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
73 poziom zaufania
To oznacza ze powinien pania zjac sie chirurg ogolny urolg do tego nic niema,u pani sa wskaznia do leczenia operacyjnegi najszesciej droga laparaskopii