Wykrycie polipów narządów rodnych

Witam, mam 35 lat i 3 miesiace temu wykryto polipy narzadów rodnych.. brałam przez 2 miesiace tabletki na wchłoniecie sie polipów..od 3 dni spóźnia mi sie okres,wczoraj zrobilam test i wyszedł pozytywny..czy jest możliwe ze wskazał błedny wynik.....a ja jednak nie jestem w ciązy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Prawdopodobnie jest Pani w ciąży.