Wykrywalność tabletek na poronienie w organizmie

Kiedy można mieć pewność że tabletki które braliśmy na poronienie dziecka nie są już w naszym organizmie ? To znaczy że w badaniach nam tego nie wykryją że zażywaliśmy jakiekolwiek substancje.

Mikołaj Cyganok

Witam! Ze względu na wewnętrzny regulamin Naszego portalu, nie możemy udzielać odpowiedzi na pytania, co do których istnieje uzasadnione podejrzenie, że mogą posłużyć do wykonania czynu karalnego, jakim jest aborcja zgodnie z kodeksem karnym RP.