Wykrzywianie głowy i części tułowia u 24-latka

mam problem z synem. Od 7 lat cierpi na niezdniag. problem, otoz , wykrzywia mu głowe i czesc tułowia i prawą stronę, trwa to tylko chwile i syn mówi, ze czyje w lewej nodze dziwne mrowienie raczej wie ze to nastąpi , są takie tyg. ze w ogólne mu się to nie zdażai tak "ciągnie nogą bo twierdzi ze boi sie ze to nastąpi, bylismy u psych i neur i nic, leki uspokaj nic, eeg nic, psychtrop nic, co mu jes pomocy , mowi ze jak wypije duzo alkoh to tego dop nie czuje 24 l i jest doktorant n hum b.db syn

Dzień dobry,

Być może konsultacja u psychoterapeuty okaże się odpowiednia ?
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.

Witam,

Z tego co Pani opisuje, podjęli Państwo wiele działań, mających na celu wyjaśnienie przyczyn dolegliwości, jak i również wiele działań zmierzających do poradzenia sobie z objawami. Trudno przy pomocy kontaktu poprzez Internet diagnozować sytuację, jest to niemożliwe może warto powrócić do psychoterapii. Mam wrażenie, że warto byłoby zapoznać się z następującym art.:

http://www.brainandnerves.com/pl/zaburzenia-czynnosciowe/ruchy-mimowolne-miesni--dystonia-/

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=nf