Wykrzywienie penisa ku dołowi

Witam. Chciałbym wiedzieć czy wykrzywienie penisa w dół jest normalne. Jest dość ostro wykrzywiony jednak myśle że nie będzie to sprawiało problemów... A także przy wzwodzie nie schodzi mi napletek jednak bez problemu mogę go sam zdjąć bez bólu. Czy jest to stulejka?

Witam, jeśli chodzi o skrzywienie prącia - istotne jest nasilenie skrzywienia. Lekkie postacie tej deformacji nie zaburzają życia płciowego. Konieczna konsultacja u urologa - najlepiej ze zdjęciami członka w stanie wzwodu. Druga sprawa - trudności ze zsunięciem napletka poza żołądź spowodowane są z reguły zbyt wąskim otworem w napletku. Stan taki nazywa się stulejką. Leczenie polega na obrzezaniu czyli resekcji (wycięciu) napletka, jest to niewielki zabieg chirurgiczny, który przeprowadza specjalista urolog.
Pozdrawiam RH

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
skrzywienie prącia to Choroba Peyroniego, czyli plastyczne stwardnienie prącia o nieznanej etiologii, brak skutecznego leczenia, w razie bolesnych wzwodów uniemożliwiających współżycie leczenie operacyjne. Jeżeli we wzwodzie napletek da się zsunąc z żołędzi to nie ma stulejki
pozdrawiam