Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wyładowania wysokonapięciowej czynności wolnej delta i theta o czasie trwania 7

wykonano czuwianiu i śnie. czynność podstawowa ok 8,3hz. W zapisie zarejestrowano z odprowadzeń potylicznych wyładowania wysokonapięciowej czynności wolnej delta i theta o czasie trwania 7 sek z przewagą po prawej str.RZ obecna HW hypersynchronia fal theta z uogólniionymi wyładowaniami fal delta FS bez wpływu na zapis Cechy snu wyrażone pod postacią wrzecion snu oraz ostrych fal wierzchołkowych Wśród prawidłowych wrzecion snu rejestruję się uogólnione wyładowania skrajnych wrzecion snu POMOCY
MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu

Czy autyzm jest wyleczalny?

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurologa. Zapis może sugerować tło epileptyczne. Niemniej jednak samo eeg nie upoważnienia do rozpoznania.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

EEG jest badaniem, które zawsze !!! interpretuje się w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz wynik badania pacjenta.
Nieprawidłowy zapis EEG występuje u niewielkiego procenta zdrowych osób i nie świadczy o chorobie. Tak jak może wystąpić prawidłowy zapis EEG u pacjenta, u którego występują typowe napady padaczki .

Specjalista w dziedzinie neurologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy