Wyleczenie anoreksji a osłabienie

Wyleczyłam anoreksje czuję że moje ciało słabnie jakby powoli było atakowane przez siebie. Czy to możliwe że zjada siebie czy to może jakiś rak ? Autoagresja ?

Dzień dobry,

Nie sposób udzielić odpowiedzi na Pani pytanie przy tak niewielkich informacjach.
Proszę porozmawiać z własnym lekarzem psychiatrą lub psychoterapeutą, jeśli leczyła się Pani u takich specjalistów. A jeśli nie - to proszę się udać na konsutlacje do w/w osób.

Witam Panią,

Nie odpowiem na dane pytanie ponieważ posiadam zbyt mało informacji na Pani temat. Najlepiej udac sie do lekarza prowadzącego Pania przy anoreksi i opisac daną sytuację a on znając Pani przypadek postawi diagnozę.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk