Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wyleczenie zaburzeń lękowych

dzień dobry, ja mam tylko jedno konkretne pytanie. Czy zaburzenia lękowe da się wyleczyć? Nic więcej nic mniej... Przekopałem wiele stron o tym schorzeniu i nie znalazłem żadnych konkretów. Jeden pisze, że wyzdrowiał ale bierze leki, drugi, że psychoterapia uczy radzić sobie z atakami - czyli wnioskuję, że nadal je ma.. Jaka jest prawda? Jeżeli leki mi pomogą to wole je jeść do końca życia niż męczyć siebie i rodzinę tą przeklętą nerwicą. Pozdrawiam ciepło Paweł
MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu

Jak przekonać osobę z depresją do wizyty u psychiatry?

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jak przekonać osobę z depresją do wizyty u specjalisty.

Dzień dobry,

Tak, można wyleczyć.
Jeżeli ma Pan pomysł brania leków do końca życia - to proszę sobie również poczytać o długotrwałych skutkach ich stosowania.
A jeżeli chce Pan podjąć leczenie, które w przypadku zab. lękowych jest podstawowe (tj.psychoterapia) - to w internecie może Pan znaleźć listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

0

tak.zapraszam na skypa.same leki nie wylecza.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy