Wymiary dziecka w 15 tygodniu ciąży

Witam! Jestem w 15tc, będąc dziś na wizycie kontrolnej dowiedziałam się że mój maluszek mierzy 15cm i waży 77g! Czy jego miara na ten tydzień nie jest za duża, a waga w stosunku do długości za mała? Przewertowalam różne fora i według ogólnych wypowiedzi w 15tyg malenstwo powinno mierzyć 11cm i ważyć 50/70g! Obawiam się ze coś może być nie tak i zaczynam wpadać w panikę!!! Z góry dziękuję za odpowiedź!

Mariusz Sadowski Ginekologia

Nie wchodź na fora, tylko zapytaj swojego lekarza, bo wymiary zależą także od tego jacy są rodzice