Wymiary gruczołu krokowego u 44-latka
Witam,mam pytanie dotyczace gruczolu krokowego.USG wykazalo gruczol krokowy ze zwapnieniami, 42x32x33mm.Moj wiek 44 lata. Czy wszystko jest w porzadku i co znacza zwapnienia?

MĘŻCZYZNA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
73 poziom zaufania
Wielkos nie ma znaczenia zwapnie moga siwadzyc o roznych sprawch wie powinie pan udac sie do urologa