Wymiary prącia 12-latka

Mój syn martwi się że ma zakrukie prącie podczas erekcji ma 6 cm. Ma on lat 12

Jan ZajÄc

Witam. Przede wszystkim - jeśli dziecko jest wciąż przed etapem dojrzewania rozmiar prącia nie jest istotny (jest to parametr bardzo zmienny i z pewnością ulegający zmianom w czasie dojrzewania). Niektóre źródła podają wielkość prącia we wzwodzie u 12 latka średnio na 10 cm. W razie dużych wątpliwości radzę skonsultować się z pediatrą bądź endokrynologiem.