Wymioty a grypa żołądkowa u męża

Witam, Panie doktorze mój 40 letni mąż wymiotuje od 20:30 do 24:00 3 razy. Nie ma biegunki, boli go dół brzucha i coś w nim się przelewa. Co mam zrobić aby to u niego powstrzymać, ma 2 dzieci w tym 4 letnią córcię i się trochę boje. Jadł w ciądu dnia: 2 bułki, pączka ż różą , 2 naleśniki i około 6 tostów, wypił 3 piwa.

Marta Mielniczuk

Witam, najważniejsze jest nawadnianie, proszę dawać mężowi dużo płynów (często i w małych ilościach). Jeśli mąż poczuje się gorzej, znacząco się odwodni proszę zgłosić się na SOR. Pozdrawiam