Wymioty a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych Qlaira

witam, biorę tabletki anty. Qlaira od kilku miesięcy o 21.. W piątek koło 23 wymiotowałam, skąpo ponieważ mam problemy z jedzeniem i żołądek był pusty wymiotowałam spienionym piwem, w poniedziałek uprawiałam seks z chłopakiem który doszedł we mnie, zapomniałam o tym, że wymiotowałam. Jak wielkie jest ryzyko ciąży jeśli od soboty biorę tabletki regularnie ?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Szansa na ciążę jest minimalna - proponuję za kilka-kilkanaście dni wykonać test ciążowy.