Wymioty, biegunka, ból brzucha, zawroty głowy i biała wydzielina z pochwy a możliwość ciąży

Witam. Chciałabym zapytać o możlwiosc ciąży. Współżyłam z chłopakiem 19.I.2014 . Ostatnia miesiaczka była u mnie 6.I.20.14. Doszło do pełnego stosunku, zakonczyl w srodku. Teoretycznie miałam wtedy dni płodne. 27 i 28 stycznia b.r . dostałam wymiotow i biegunki. Po za tym bardzo bolał mnie brzuch, krecilo mi się w głowie. Mam biala wydzielinę z pochwy, szyjke macicy? ułozona bardzo nisko.Czy moge byc w ciąży????I kiedy mogę wykonać test z moczu?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest duża. Proszę wykonać test ciążowy nie wcześniej niż po upływie 14 dni od tego stosunku. Pozdrawiam.