Wymioty i ból głowy u 4-latka

Moj syn ma 4 lata i w czwartek skarzyl sie na bol glowy i ma przy tym wymioty,w sobote ojawy ustapily wiec myslalam ze sie czyms tylko zatrul jednak dzisiaj rano znowu wymiotowal. Czym moze byc to spowodowane? Prosze o informacje i z gory dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie objawy połączone z bólem głowy powinny być czerwonym światłem dla rodzica. W dzieci często w taki sposób manifestują się infekcje. Warto zgłosić się bezzwłocznie do pediatry.