Wymioty i mdłości przy silnych zawrotach głowy

Witam. Parę dni temu byłam na mazurach, wraz ze swoja rodziną, pewnego ranka obudziłam się z bardzo dużymi zawrotami głowy, w namiocie było bardzo duszno... Od razu wyszłam na świeże powietrze, ale zawroty nie minęły, do tego wydawało mi się, że mam zatkane lewe ucho. Poleżałam trochę. Myślałam, że mi przejdzie, ale gdy wstałam miałam odczucie, że za raz wymiotuję, i tak się stało. Podobne zdarzenie stało się w domu tylko, że wymioty były silniejsze. Zawszę jak wymiotuję zawroty mijają. Pomocy !
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jednorazowy taki epizod można uznać jako objawy zatrucia. W tym jednak przypadku warto udać się na konsultację do neurologa. Oczywiście warto także wykluczyć ciążę.