Wymioty od rana u 8-miesięcznej córki

Witam, moja 8 miesięczne córeczka zaczeła dzis od rana wymiotować po mleku, teraz śpi, ale czy trzeba panikować i lecieć do lekarza ? Czy możliwe że dziecko połknęło moj włos i teraz wymiotuje? jęsli tak to jak pomóc maluchowi

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani
Najczęstszą przyczyną wymiotów u tak małego dziecka jest infekcja. Wskazana jest konsultacja u pediatry.