Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wymioty po antybiotyku i Nurofenie a dalsze stosowanie antybiotyku

Mój syn 2,5 lat dostal wczoraj antybiotyk na zapalenie ucha. Pokazywal że to wlasnie ucho jest przyczyną płaczu. Wczoraj zwymiotował antybiotyk a dziś czuje się juz bez porownania lepiej. Nie skarzy sie na ucho, nadal nie ma goraczki (wczoraj tez nie miał). Mimo tego podalismy antybiotyk o godz. 10 rano. Przez caly dzien nic juz go nie bolalo a nurofenu tez nie podajemy. Podalismy wczoraj ale razem z antybiotykiem zwrocil nurofen. Nie wiemy co robic dziś. Czy podawac antybiotyk?
KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu

Dlaczego prawe ucho jest lepsze?

Milena Lubowicz
72 poziom zaufania

Proszę podawać dziecku antybiotyk nadal. Skoro nie gorączkuje to nie ma sensu podawać nurofenu.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy