Wymioty po mleku modyfikowanym u dziecka

witam moj synek w nocy wymiotowal kilka razy jedzeniem a potem sama slina rano dalam mu herbatke rumiankowa jakby mu ustalo podalam mu mleko modefikowane i po jakiejs godzinie znowu zwymiotowal dodam ze ma 37.5 s goraczki prosze o porade

Milena Lubowicz

Najprawdopodobniej u dziecka zaczyna się infekcja. Proszę pamiętać żeby dziecko nawadniać i uważnie obserwować, gdyby pojawiły się objawy niepokojące albo nie było poprawy proszę o kontakt z pediatrą.
Pozdrawiam