Wymioty po posiłkach

od listopada jak i w grudniu nie wiadomo co mi jest chodzi o to ze po jedzeniu i piciu wymiotowuje tak jakby jedzenie i picie nie wchodzilo do zoladka wyrzuca mi to z zoladka na badania dopiero w styczniu sa miejscqa na zapisy wstyczniu na badania krwi wszytskie bdania z krwi co sie pobierta,larynglolog neurolog gastrolog itp. co moze byc przyczyna lekarze wykluczaja niby refluks u mnie

Marta Mielniczuk

Witam, Pana objawy są niespecyficzne i mogą świadczyć o wielu różnych schorzeniach. Uważam, że powinien Pan udać się do swojego lekarza rodzinnego, który skieruje Pana na dalsze leczenie. Myślę, że rozsądna byłaby hospitalizacja w oddziale gastroenterologii, podczas której zdecydowanie łatwiej byłoby ustalić przyczynę Pana dolegliwości.pozdrawiam