Wymioty z krwią u 4-letniego dziecka

Witam! Na początku powiem że wiem że należy udać się do szpitala. Pojechaliśmy. Moja Sandrusia 4 latka od dłuższego czasu wymiotuje, szczegulnie rano. Skarży mi sie na bóle,niby.głowy ale mówi że " ciśnie ją w główce " ostatnio się przewróciła gdy wstała zaczela wymiotowac ;( Udaliśmy sie dziś rano do szpitala bo zaczeła wymiotować krwią! Jeszcze.nic nie wiemy. Prosze niech mi to powie co to moze być? Prosze my sie dowiemy czegos po tomografi glowy może.. Prosze powiedzcie czego objawy.

Małgorzata Panek

Bez diagnostyki nie można stwierdzić przyczyny wymiotów. Może być to krew pochodząca z żołądka, ale także z nosa, połknięta przez malucha. Proszę poczekać na wyniki badań i w razie pytań kontaktować się z lekarzem prowadzącym.
Pozdrawiam