Wymioty, zatwardzenie na przemian z biegunką u dziecka

Witam, moja 4 letnia corka skarżyła sie na ból brzuszka, poszla do toalety i nie mogła sie załatwić, ale sie udało i po 5 minutach poszla i już miala luźną kupke, było jej zimno.Podałam jej dicoflor i ibuprom, przeszlo jej na godzinkę i znowu zaczoł ją boleć brzuszek i wymiotowała

Milena Lubowicz

Prawdopodobne, że u dziecka zaczyna się jakaś infekcja wirusowa. Proszę dziecko obserwować, jak najbardziej podawać probiotyk i leki p/gorączkowe, gdyby nadal miała biegunkę i wymiotowała proszę pamiętać o nawadnianiu doustnymi płynami nawadniającymi np. Orsalit, Hydrolit. Gdyby nie było poprawy proszę udać się do pediatry.
Pozdrawiam