Wymuszanie zbliżenia seksualnego przez partnera

Witam. Mam problem. Jestem z partnerem od 5 lat, lecz on wymusza odemnie codziennego zblizenia seksualnego. nawet jesli juz jest po tym zblizeniu to on chce jeszcze raz i jeszcze raz. Nieraz placze z tego powodu lecz nawet nie zapyta sie czy cos mi sie stalo itp. Jak juz nie dojdzie do zblizenia to wtedy zaczyna kłócić sie ze mna bo jest strasznie zdenerwowany, zaczynam bac sie odmawiac mu zblizenia. Namawiam go na wizyte u seksuologa lecz on twierdzi ze to ja mam z tym problem.

Dzień dobry!

Wymuszanie kontaktów seksualnych siłą fizyczną czy szantażem emocjonalnym jest przemocą. Proszę zgłosić się do psychologa np. w Centrum Interwencji Kryzysowej, Centrum Praw Kobiet - i zastanowić się, dlaczego pozostaje Pani w tym związku.

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

A może porozmawiać uczciwie z partnerem ?
Może nie tyle co wizyta u seksuologa, a u psychoterapeuty par byłaby najlepsza dla OBOJGA z Państwa ?

Witaj !
Satysfakcja seksualna jest udziałem obu partnerów a ta relacja seksualna nie jest właściwa , nie można wymuszać zbliżeń. Jednak aby tą sytuację naprawić należałoby pójść do seksuologa . Proszę to zasugerować partnerowi, że pójdziecie pani jednorazowo na konsultacje razem i poprosić tylko o poradę seksuologa -koniecznie osobiście . Pozdrawiam