Wynalazki na odchudzanie - czy warto je stosować?

Dzień dobry. Mam na imię Marika. Mam 24 lata. Mam niewielką nadwagę. Od niedawna zmieniłam swój jadłospis wg rad na Państwa stronie i mam nadzieję że wkrótce zobaczę rezultaty. Jednak chciałabym też pomóc sobie w odchudzniu preparatami dostępnymi na rynku, tylko, że na rynku jest mnóstwo preparatów, kosmetyków, przyrządów, sprzętów do ćwiczeń itd. na odchudzanie. Proszę mi powiedzieć, w które warto zainwestować, bo chcę pozbyć się nadwagi rozstępów i cellulitu, a tego wszystkiego jest tak dużo, że aż mam mętlik w głowie i nie wiem na co się zdecydować. Pozdrawiam.

Witam!

Na rozstępy i cellulit najlepsze będą sprzęty masujące, które poprawiają ukrwienie tkanek. Wszelkie kremy będą pomagały w niewielkim stopniu i po długim stosowaniu. Oczywiście pozostają także naturalne sposoby, czyli jak najwięcej ruchu i zdrowa dieta. One z pewnością pomogą go zwalczyć, poprzez spalanie tkanki tłuszczowej i poprawę metabolizmu wewnątrzkomórkowego. Niech Pani nie zapomina o dużych ilościach niegazowanej wody, którą należy codziennie pić - ona także poprawia kondycję skóry. Sądzę, że nie warto wydawać dużych pieniądzy na "cud środki" zwalczające celluit, ponieważ jest to przypadłość 80% kobiecej populacji krajów rozwiniętych, a najlepszą metodą na jego brak jest zdrowe odżywianie - spożywanie jak najmniej przetworzonych produktów i aktywny tryb życia - nie tylko sport, ale i codzienne czynności takie, jak wstawanie do telewizora zamiast używania pilota.