Wynik badań immunologicznych IgE

witam mam problem nie wiem jak odczytac wynikow immulogiczne oznaczenie calkowitej IgE IU/ml9[N;<60] 50.00-100.00 kl.V bardzo wysokie miano przeciwcial IgE <100.00 kl.VI ekstremalnie wysokie miano przeciwcial. dodam ze dziecko mialo robione badania na alrgie i tylko te wyniki sa niepokojace prosze o jak najszybsza odpowiec dziekuje

Milena Lubowicz

Wynik ten oznacza, że dziecko ma ekstremalnie wysokie miano przeciwciał. Na pewno należy to wyjaśnić, jedną z przyczyn może być właśnie alergia, ale też astma czy choroby pasożytnicze.
Pozdrawiam