Wynik badań krwi oraz trądzik guzowaty, nadwaga, zaburzenia wzroku, uderzenia gorąca i nudności

Badania krwi: Tyreotropina 2.559, Folikulotropina: 6.95 Luteotropina 4.35 Prolaktyna16,74 Androstedion; 1.89 testosteron: 45.0 Prolaktyna po 1h: 60.46 Dehydroepiandrosteron: 3.40 Objawy: trądzik guzowaty na twarzy szyi i dekolcie, nadwaga zaburzenia wzroku oczopląs, zimne dłonie stopy. problemy z koncentracją, uderzenia gorąca nudności nagłe, brak apetytu, posilki raz, dwa razy dziennie. Nie jem slodyczy-nie lubie, nie jem fast foodow, stosuję zdrową dietę, stosuję antykoncepcję, zle samopoczuc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza który zlecił badanie.