Wynik badań na WZW B u 49-latka

Witam, robiłem badania na WZW B. Wynik jest REAKTYWNY, wynosi 4829.0cdi. Lekarz prowadzący stwierdził, że jest to za niski wynik do leczenia, OB=15, morfologia i inne badania wszystko w normie, USG wątroby w normie. Mam problem, czy ta diagnoza została wystawiona poprawnie czy nie? Pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę napisać ponownie, gdyż nie wiem czy wynik badania przedstawia poziom przeciwciał czy też DNA wirusa. Najprawdopodobniej to to pierwsze i oznacza to iż ma Pani przeciwciała chroniące przed zakażeniem.