Wynik badania angio naczyń mózgowia
proszę o interpretację CT - badanie angio naczyń mózgowia. W badaniu nie stwierdza się malformacji naczyniowych. Po stronie lewej szeroki lejek Saltzmanna o nietypowym niskim położeniu poniżej wyrostka pochyłego tylnego.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
65 poziom zaufania
Naczynia mózgowe są prawidłowe.
Opisano nietypowe położenie lejka przysadki, co jest odmianą anatomiczną.
Proszę pokazać wynik badania lekarzowi prowadzącemu.
Pozdrawiam