Wynik badania BACC i odrost wola guzkowatego

Prosze o knsultacje wyniku BACC-odrost wola guzkowatego tarczycy/Na tle obfitego koloidu wsród elementów morfotycznych krwi widoczne pojedyncze makrofagi i drobne tyreocyty lezace pojedynczo tworzac małe płaty oraz grupy, obraz cyt, przemawia za łagodnym charakterem zmiany.Dodam ze tsh spadło bez zazywania od pół roku euthyrox na 3,60 juz teraz to nie wiem czy mam niedocz, czy nadcz. do tego samopoczucie fatalne i lekka anemia ogólnie mam skierowanie na operacje ale ten wynik ma to potwierdzic

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do endokrynologa.