Wynik badania cholesterolu u 52-latki

Lekarz mnie na te badania nie kierowal , czuje się dobrze lecz kontroluję sobie morfologie co jakis czas jak dotąd wszystko było ok. Dodam jeszcze ,że zrobiłam też Cholesterol i ups chyba jest żle Cholesterol cał.7.53 mmol/l Cholesterol HDL 2.29 LDL 5.06

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wyniki badań są podwyższone. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.