Wynik badania dopplerowskiego tętnic szyjnych 53-latki

Witam.Wczoraj mialam badanie dopplerowskie tetnic szyjnych. Oto mój wynik . Komplex intima media o gr. 0,6 mm. W opuszkach tetnic szyjnych pogrubienie kompleksu do 1mm. Blaszek miazdzycowych nie stwierdzono. W tętnicach szyjnych wspólnych prawidłowy przepływ o prędkości max 65cm / s. W tętnicach szyjnych zewnętrznych prawidlowy przepływ oporowy. Tętnice kręgowe o śr. 3 mm z prawidłowym przepływem doglowowym prawa 36 cm / s , lewa 40 cm / s. Proszę o interpretacje mojego wyniku.

Prosze zwrócić sie do lekarża prowadzącego .

Witam serdecznie, wynik jest prawidłowy. Kontrolę proponuję wykonać za 5 lat. Pozdrawiam, dr n. med. Łukasz Szczygieł, spec angiolog