Wynik badania EEG 22-latki

Witam! ost miałam robione badanie EEG. Mam na imie Katarzyna l.21 wynik wyszedł nastepujaco : zapis nieprawidłowy z uogólnioną napadowością serii fal theta-alfa 4-10Hz o zaostrzonym rysunku i amplitudzie do 18mV z przewagą zmian w prawej okolicy czołowo-skroniowej. Hw i Fs nasilają zmiany. Reakcja blokowania nieprawidłowa. Czynność podstawowa z dominacją fal alfa 9-10Hz o amplitudzie do 50mV. Proszę o pomoc w odczytaniu badania!!! pilnie. Pozdrawiam Katarzyna!

Wynik bez danych klinicznych nie może być interpretowany. Nie wiem jakie były wskazania do wykonania EEG, jest to badanie o bardzo ograniczonej użyteczności. Taki wynik jw. może mieć osoba całkowicie zdrowa, jeżeli nie występują objawy kliniczne o określonym obrazie.