Wynik badania EEG 28-latka

Witam. Mam 28 lat. Odebrałam dziś wynik badania eeg. Opis: zapis eeg z dyskretnymi cechami podrażnienia w lewej okolicy skroniowej/fale ostre poj., fale wolne/ Badania eeg w czuwaniu. Zlecone z powodu incydentu silnego bólu głowy. Dodam że kilka dni po badaniu zdiagnozowano nadciśnienie jednak wykluczono przyczyny sercowe i skierowano na dalszą diagnostykę do endokrynologa i neurologa. Badania ft4 i tsh w normie. O czym może świadczyć taki wynik eeg? Wizytę mam dopiero w sierpniu.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Uzyskany wynik badania eeg nie upoważnienia do rozpoznania jakiejkolwiek choroby, choć z pewnością może być przyczyną bólów głowy.