Wynik badania EEG i torbiel pajęczynówki u 20-miesięcznego dziecka

dziecko 20 miesiecy zapis EEG ze zmianami nieprawidlowymi zlokalizowanymi w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych i tylnoskroniowo- potylicznych obustronnie z niewielka tendencja do uogolniania sie. czy te zmiany w EEG moga byc przyczyna ORM i opoznienia rozwoju psychoruchowego u dziecka? czy moga swiadczyc o zaburzeniach centralnego ukladu nerwowego? czy zapis eeg nalezy za jakis czas powtorzyc? badanie MRI OUN niewielka torbiel pajeczynowki w tylnym dole czaszki

Pozdrawiam serdecznie