Wynik badania EEG jako zapis nieprawidłowy

mam eeg glowy taki zapis nieprwidlowy z ougolniona nadadowoscia seri ostryh nieregularnyh fal theta -alfa 5-10o aplitudzie do 110mv z naprzemienna przewaga stron hw i fs nasilaja zmiany czynnos podstawowa z dominacjia fal alfa 9-11 hz o amplitudzie do 50mv co oznacza wynik

Zapis eeg jest badaniem pomocniczym zlecanym przez specjalistę neurologa celem ( najczęściej) potwierdzenia lub wykluczenia padaczki.Tylko i wyłącznie w łączności z wywiadem i badaniem klinicznym można ustalić rozpoznanie.I podjąć decyzję o ewentualnym leczeniu.Tutaj przytoczony jest niejasny i prawdopodobnie niepełny ( niektóre fragmenty mogą świadczyć o nieprawidłowościach.Wymaga to wyjaśnienia z lekarzem specjalistą neurologiem zlecającym to badanie.

pozdrawiam