Wynik badania EKG 53-latka

Bardzo proszę o komentarz do wyniku badania EKG : Rytm zatokowy , częstość 69 z niemiarowością zatokową, zmiana odcinka ST, należy rozważyć efekt działania naparstnicy przynajmniej w 4 odprowadzeniach Punkt J obniżony co najmniej do 0,03 mini Volta lub ST obniżone skośnie w dół Czas trwania załomka w milisekundach P : 121 PQ : 142 QRS : 88 QRST : 377 Kąty osi elektrycznych w stopniach P : 125 QRS : 12 QRST : 7 T : minus 2 J : płasko,brak stopni Leszek T.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
W Pana przypadku wymagana jest konsultacja kardiologiczna. Lekarz oceni zależność wpływu stosowanych leków na zmiany EKG oraz odniesie wynik do Pana stanu zdrowia.