Wynik badania histopatologicznego 39-latki do interpretacji

Witam 20 godzim temu miałam przetłumaczony wynik badania , ale nic z tego nie rozumię , czy mogła bym prosić o ponowne przetłumaczenie w bardziej prostrzym do zrozumienia języku ? -Decidualisatio stromatis et partim status secretionis partim atrophia glandularum ednometrii

pochodnymi progesteronu ---- generalnie odpowiada zaburzeniom hormonalnym za mało wiemy o pacjentce ...