Wynik badania kału u 20-latki

Proszę o interpretację ph 6,4 - wartości ref. 6,7 - 7,2 cukry redukujące 0% - wartości ref. 0 - 1,4 % skrobia w kale pojedyncza - wartości ref. ujemna tłuszcz całkowity w kale nieobecny interpretacja wyniku: norma: poniżej 60 wpw

Mikołaj Cyganok

Witam! Wynik Pani badania powinien być interpretowany przez lekarza zlecającego jego wykonanie, w zestawieniu z objawami klinicznymi i badaniem fizykalnym, gdyż tylko wtedy możliwa będzie wiarygodna i rzetelna ocena wartości diagnostycznej przeprowadzonej analizy kału.