Wynik badania kardiologicznego 53-latki

Prosze o konsultacje wynikow Rytm zatokowy czestotliwosc 61 Zmiany odcinka ST nalezy rozwazyc efekt dzialania naparstnicy Czas trwania zalamkow( milisekundy) P 119 PQ 146 QRS 90 QRST 412 T 171 Katy osi elektrycznych (stopnie) P 61 QRS 47 QRS-T 50 T 56 J -

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. .Ze względu na to, że nie wiem jakie nasercowe leki Pani/Pan przyjmuje warto zgłosić się do lekarza rodzinnego, który ma wgląd w historię choroby. Niemniej jednak wynik ten nie jest zły, choć co ważne należy wyjaśnić zmiany w obrębie odcinka ST mogące świadczyć o niedokrwienu mięśnia sercowego.