Wynik badania krwi i ból brzucha

Dzień doby. Mam OB=2 oraz obniżony wskaźnik PDW=38,9 (norma od 47,7-59,3). O czym może to świadczyć? Dodatkowo mam promieniujące bóle brzucha. USG prawidłowe.

Badania laboratoryjne które Pani wymienia nie mają większego znaczenia klinicznego, szczególnie w sytuacji gdy reszta parametrów morfologii jest prawidłowa. "promieniujące bole brzucha" są bardzo ogólnym stwierdzeniem - skąd do kąd promieniują, jaki mają character, czy sa stałe czy np. po posiłkach, od kiedy występują? to postawowe pytania na które sobie trzeba odpowiedzieć. Pozatym czy były inne badania laboratoryjne?