Wynik badania krzywej glukozowej 27-letniej osoby do analizy

Witam Proszę o interpretację wyników krzywej glukozowej i insulinowej, badania wykonane z powodu zgłaszanych przeze mnie dolegliwości znużenie, zmęczenie, sennośc, oprócz tego dziwne ataki (ciśnienie 160/100 tętno 120, uczucie omdlewania, zasłabnięcie). Glukoza na cczo 77mg/dl (70-99) Glukoza po 2h po 75g glukozy 58mg/dl (brak norm) Insulina na cczo 7mU/l (3-25) Insulina po1h po 75g glukozy 152,30 (brak norm) Insulina po 2h po 75g glukozy 54,40 (brak norm)

Wyniki świadczą o hiperinsulinemii i reaktywnej hipoglikemii.
Leczenie tego stanu polega na zmianie sposobu odżywiania - konieczne jest regularne spożywanie niewielkich posiłków (mniej więcej co 3 godziny) z ograniczeniem cukrów prostych i produktów o wysokim indeksie glikemicznym, które odpowiadają za zbyt gwałtowny wyrzut insuliny.
Pozdrawiam.