Wynik badania leukocytów na poziomie 3,62

Witam serdecznie, po odbiorze wyników wynik leukocytów równa się 3,62 wiem że wynik jest zbyt mały ale chciałabym uzyskać więcej informacji

Milena Lubowicz

Poziom leukocytów jest obniżony, ale nieznacznie. W takim przypadku zalecam wykonanie powtórnej morfologii z rozmazem ręcznym. Na podstawie tylko jednego wyniku, bez pozostałych parametrów z morfologii nie można postawić rozpoznania.
Pozdrawiam