Wynik badania moczu w 6-tym miesiącu ciąży

witam!jestem w 6m-cu ciazy i mialam ostatnio badanie na mocz i wyszlo mi,ze mam ketony 5,00.i mialam robiona w tym samym dniu co mocz krzywa cukrowa i wyszlo mi na czczo 64 po 1h 139,a po 2h 112.czy mam sie martwic?i mam liczne pasma sluzu.prosze o pomoc

Małgorzata Panek

Ketony mogą występować w moczu w ciąży , a także w przypadku niedostatecznej podaży węglowodanów w diecie . Badanie tolerancji glukozy jest prawidłowe.
Proszę pokazać wyniki badań lekarzowi prowadzącemu.
Pozdrawiam