Wynik badania morfologii u 29-latka

witam w badaniu morfologicznym króte przeprowadzilem ostatnio mch wynioslo 27,6 , mon% 7,8 przy normie 2-6 oraz gran% 51,8 przy normie 58 - 70 reszta wynikow miesci sie w normie prosze powiedziec czy takie wyniki mogo niepokoic? dziekuje

Milena Lubowicz

Nie ma powodu do niepokoju. Mogą się zdarzać pojedyncze wahnięcia poziomów monocytów czy granulocytów, wpływ może na to mieć chociażby przebyta infekcja czy stres.
Pozdrawiam