Wynik badania MR kręgosłupa i wskazania do leczenia
Proszę o szybką odpowiedz jak mam to leczyć W badaniu Mr stwierdza się ; Skrzywienie osi kr Th w prawo Na poziomie Th4-5 centralna przepuklina krążka międzykręgowego modelująca rdzeń kręgowy Na poziomie Th5-6 i Th7-8 płaskie wypukliny krążków międzykręgowych zmniejszające przedrdzeniową rezerwę płynową Na poziomie Th8-9 centralna wypuklina krążka międzykręgowego zmniejająca przedrdzeniową rezerwę płynową Dyskopatia L5-S1 Widoczny rdzeń kręgowy bez zmian ogniskowych

MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe.