Wynik badania MR kręgosłupa u 28-latki
Wynik badania MR Fizjologiczna lordoza szyjna zniesiona. Brak cech choroby zwyrodnieniowej krążków mk i ucisku struktur nerwowych kanału kręgowego. Niskosygnałowe ognisko w prawobocznej części trzonu Th3 o wielkości ok 16x11 mm - najpewniej wysepka osteosklerotyczna. zmiany zapalne błony sluzowej prawej zatoki szczekowej. wysokość kregów zachowana. rdzeń kręgowy normosygnałowy, bez zmian ogniskowych.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Wyniki nie budzą większych zastrzeżeń.