Wynik badania MRI głowy
proszę o wyjaśnienie wyniku z MRI głowy: w podkorowej istocie białej płatów czołowych i płatów potylicznych widoczne są nieliczne drobne ogniska gliozy o cechach zmian naczyniowo-pochodnych niedokrwiennych. Przysadka mózgowa o wym CC w linii pośrodkowej 3 mm

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Przyczyny autyzmu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.
Szanowna Pani
Opis może wskazywać na przebyte krótkie incydenty niedokrwienia w przebiegu skoków ciśnienia tętniczego krwi lub incydentów niemiarowości serca należy uzyskac konsultację kardiologa. Pozdrawiam