Wynik badania MRI głowy u 23-latki

Witam, mam 23 lata, dziś odebrałam wyniki z mri głowy: "w istocie białej podkorowej lewego płata czołowego drobne ognisko 5mm o podwyższonym sygnale w obrazach T2- zależnych oraz T2- Term dark fluid (3 IMa 13)niespecyficzne, naczyniopochodne?- do badania kontrolnego". dostałam skierowanie na MRI od neurologa, ponieważ w lewym oku widziałam czas błyski i mety oraz przy wysiłku "jasne spadające białe koła" ( nie potrafię inaczej tego określić). Proszę o wstępną interpretację i poradę... Pozdrawiam

Szanowna Pani w badaniu MRI zawsze mogą być drobne zmiany i nie zawsze da się to interpretować dla tego jest zalecona kontrola za ok 6 miesięcy. Pozdrawiam