Wynik badania MRI głowy u 26-latki

Witam,co to znaczy:(MRI GŁOWY)Przysadka niepowiększona,modelowana przez wpuklający się dosiodłowo uchylek zbiornika pajęczynówki,powodujacy spłaszczenie centralnej części przysadki do 3mm-częściowo puste siodło tureckie.zróżnicowanie płatowe przysadki zachowane w natywnych obrazach T1 zaleznych.lejek przysadki bez lateralizacji.Sygnał części gruczołowej niejednorodny w obrazach T2 zależnych.Prosze o odpowiedz bardzo sie denerwuje.

Badanie MRI jest badaniem dodatkowym wykonywanym z konkretnego powodu lub też w celu wyjaśnienia jakiegoś problemu.
W każdym przypadku niezbędna jest znajomość wywiadu ( w tym objawów klinicznych) oraz badanie przedmiotowe.
Wskazówki dotyczące dalszego postępowania, ewentualnej diagnostyki i zalecenia można postawić tylko w korelacji stanu klinicznego z wynikiem badania.
Proponuję wizytę u neurologa i pełne badanie.